Nástěnné svítidlo na terasu s pohybovým čidlem - nerez ocel [40704]
Kód: 40704Detailní popis produktu
Toto nástěnné svítidlo vám jistě ozvláštní vaši terasu, zahradu, balkon nebo příjezdovou cestu. Jelikož je vyrobeno z nerez oceli a je vodě-odolné, bude vám jistě sloužit po mnoho let.
Toto nástěnné zahradní svítidlo má pohybové čidlo, takže není třeba ho zapínat. Stačí jen před něj předstoupit a světlo se samo zapne.
- Materiál: Plášť z nerezové oceli, kryt ze skla
- Stupeň krytí: IP44
- Výkon: Max. 60 W (GLS), 11 W (CFL), žárovka není součástí
- Napětí: 220-240 V~; 50 Hz
- Patice: E27
- Rozměry: 180 x 200 x 285 cm
- Pohybové čidlo: Ano
- S detektorem pohybu: 120 ° úhel detekce, dosah až 8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla s pohybovým čidlem |
|---|---|
| EAN: | 8718475847021 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výkon: | Max. 60 W (GLS), 11 W (CFL), žárovka není součástí |
| Napětí: | 220-240 V~, 50 Hz |
| Patice: | E27 |
| Rozměry: | 180 x 200 x 285 cm |
| Pohybové čidlo: | Ano |
| S detektorem pohybu: | 120 ° úhel detekce, dosah až 8 m |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
-1.png)