Nástěnné skříňky 4 ks 37 x 37 x 37 cm dřevotříska [805452]
Kód: 805446 805455 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato nástěnná skříňka, kterou snadno připevníte ke zdi, je jak praktickým, tak dekorativním doplňkem do vašeho bydlení.
Závěsná skříňka je vyrobená z dřevotřísky, což zaručuje její robustnost, odolnost a dlouhou životnost. Police představuje ideální místo pro odkládání předmětů, jako jsou knihy, sběratelské předměty, ozdoby atd. Plovoucí skříňka se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 37 x 37 x 37 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost (celkem): 50 kg
- Montáž nutná: ano
- Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, vyhledejte odbornou radu. Pečlivě si přečtěte a dodržujte každý krok pokynů.
- Balení obsahuje:
- 4 x nástěnná skříňka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 37 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 37 x 37 x 37 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 29.92 kg |
| Maximální nosnost (celkem): | 50 kg |
| Upozornění: | Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, vyhledejte odbornou radu. Pečlivě si přečtěte a dodržujte každý krok pokynů. |
-1.png)