Nástěnné škrabadlo pro kočky se sloupkem 108 cm [172411]
Kód: 172412 172410 172411 Zvolte variantuDetailní popis produktu
S tímto nástěnným škrabadlem pro kočky se vaše kočky budou nekonečně bavit!
- Praktické škrabadlo pro kočky: Víceúrovňový nábytek pro kočky je navržen s plošinami, takže poskytuje kočkám ideální místo pro šplhání, sezení a také k odpočinku.
- Nástěnné provedení: Kočičí věž se montuje na stěnu a nezabírá místo na podlaze, je ideální pro malé nebo moderní místnosti a může efektivně šetřit místo.
- Robustní konstrukce: Kočičí strom na stěnu je vyztužen robustními trojúhelníkovými podpěrami, které zajišťují bezpečnost a stabilitu a umožňují vaší kočce volně si hrát a odpočívat.
- Přírodní sisalový sloupek: Odolný a pevný sloupek s přírodním sisalem tohoto škrabadla dokonale uspokojí škrabací instinkt koček a zabrání jim v ničení vašeho nábytku.
- Měkký plyšový materiál: Extra silný a měkký plyš dobře větrá, výborně vzdoruje škrábání, je mimořádně pohodlný a hřejivý.
Je dobré vědět:
- K vrtání do zdi potřebujete elektrické nářadí.
- Materiál: kompozitní dřevo, překližka, plyš a sisal
- Rozměry: 50 x 30 x 108 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro kočky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Barva: | béžová, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 50 x 30 x 108 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
-1.png)