Nástěnné škrabadlo pro kočky 109 cm sisal [172407]
Kód: 172409 172407 Zvolte variantuDetailní popis produktu
S tímto nástěnným škrabadlem se vaše kočky zabaví na nekonečně dlouho!
- Nástěnné provedení: Kočičí škrabadlo se montuje na stěnu a nezabírá místo na podlaze, je ideální pro malé nebo moderní místnosti a může efektivně šetřit místo.
- Robustní konstrukce: Kočičí škrabadlo na stěnu je vyztužené robustními trojúhelníkovými podpěrami, které zajišťují bezpečnost a stabilitu a umožňují vaší kočce volně si hrát a odpočívat.
- Přírodní sisalový sloupek: Odolný a pevný sloupek s přírodním sisalem tohoto škrabadla dokonale uspokojí škrabací instinkt koček a zabrání jim v ničení vašeho nábytku.
Je dobré vědět:
- K vrtání do zdi potřebujete elektrické nářadí.
- Materiál: sisal a překližka
- Rozměry: 7 x 20 x 109 cm (D x Š x V)
- Průměr sloupku: 6 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potřeby pro kočky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška: | 109 cm |
| Barva: | béžová, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | sisal |
| Rozměry: | 7 x 20 x 109 cm (D x Š x V) |
| Průměr sloupku: | 6 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
-1.png)