Nástěnné police 2 ks 40 cm masivní akáciové dřevo [320669]
Kód: 320669Detailní popis produktu
Tato sada 2 dřevěných nástěnných polic s industriálním designem dokonale kombinuje styl a funkčnost. Je to také vynikající volba pro oživení jakékoli zdi v místnosti.
Tato sada nástěnných polic je vyrobená z masivního akáciového dřeva a má dlouhou životnost. Police jsou ideální volba pro místnosti, kde si často odkládáte věci denní potřeby. Stabilitu zajišťuje černý železný rám s práškovým nástřikem. Každá nástěnná police má nosnost 20 kg.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, železo s černou práškovou barvou
- Rozměry: 40 x 17 x 17 cm (Š x H x V)
- Nosnost: 20 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x nástěnná police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| EAN: | 8720286069691 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 17 x 17 cm (Š x H x V) |
| Nosnost: | 20 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 5.18 kg |
-1.png)