Nástěnné čelo postele 147x3x90 cm masivní borové dřevo [824893]
Kód: 824894 824897 824895 824893 824896 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3309970
Detailní popis produktu
Dřevěné nástěnné čelo postele má klasický design, který dodá nádech elegance každé ložnici!
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Instalace na stěnu: Toto záhlaví se snadno montuje na zeď v čele postele.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Vhodné typy postelí: Nástěnné čelo je určeno pro postele bez čela.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 147 x 3 x 90 cm (D x Š x V)
- Instalace na stěnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 147 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 147 x 3 x 90 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 29.61 kg |
-1.png)