Nástěnná magnetická tabule 80 x 50 cm tvrzené sklo [347959]
Kód: 347940Detailní popis produktu
S touto nástěnnou magnetickou tabulí budou zvláštní oznámení nebo každodenní poznámky vypadat stručně a přehledně.
- Plynulé psaní: Na tabuli se pohodlně píše, veškeré poznámky pak lze snadno za sucha smazat houbou.
- Odolné tvrzené sklo: Magnetická nástěnka je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla, takže je odolná a dlouho vydrží.
- Multifunkční tabule: Magnetická nástěnka slouží jako prostor pro zapisování denních plánů a seznamů úkolů nebo jako společné místo pro poznamenání tvůrčích myšlenek a nápadů.
- Praktická instalace: Součástí balení je potřebný montážní materiál, takže lze magnetickou tabuli snadno připevnit na jakoukoli stěnu v domácnosti, kanceláři nebo ve škole.
- Pro dosažení nejlepšího účinku doporučujeme použít silné magnety (N35).
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Šrouby a hmoždinky pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku(y) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
- Na magnetických skleněných tabulích mohou magnety přes skleněnou tabuli dosáhnout pouze části svého plného silového potenciálu. K připevnění předmětů na tento typ tabule jsou zapotřebí silné magnety.
- Magnety na lednice a magnetické pásky na magnetické skleněné tabule nepřilnou. Stejně tak nejsou pro magnetické skleněné tabule vhodné hrncové magnety, feritové magnety a velmi těžké kancelářské magnety.
- Pro dosažení nejlepšího účinku doporučujeme použít silné magnety (N35).
- Materiál: tvrzené sklo, pozinkovaná ocel
- Rozměry: 80 x 50 cm (D x V)
- Tloušťka: 4 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné tabule |
|---|---|
| EAN: | 8720287156277 |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov + sklo |
| Rozměry: | 80 x 50 cm (D x V) |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Hmotnost: | 4.74 kg |
-1.png)