Nášlapy na schody 16 ks světle hnědé 90x30x2 cm masivní dub [3282937]
Kód: 3282937 3283057 3282997 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dodejte svým schodům přírodní a jedinečný vzhled s těmito dřevěnými schodišťovými stupni!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a krásnou kresbou, takže se skvěle hodí pro výrobu nábytku s dlouhou životností. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po dlouhá léta.
- Neošetřený povrch: Tuto okenní římsu vyrobenou z neošetřeného dubového dřeva si můžete ponechat v přírodní barvě nebo ji upravit barvou či lakem podle svých představ.
- Všestranné použití: Tento všestranný schodišťový stupeň slouží jako parapet a nabízí ideální místo pro vaše knihy, šálky na kávu nebo dekorativní předměty. Jeho přirozené kouzlo vylepší váš interiér a dodá mu jak funkčnost, tak i estetickou přitažlivost.
- Snadná údržba: Díky hladkému povrchu se schody snadno čistí vlhkým hadříkem.
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky jsou pouze osm šestnáct stupně. Rám schodiště a stoupačka nejsou součástí dodávky.
- Každý výrobek je jedinečný s variacemi odstínů a kreseb dřeva. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní dubové dřevo, jemně broušené
- Rozměry: 90 x 30 x 2 cm (D x Š x T)
- Slouží jako okenní parapet
- Navrženo jako vyměnitelná, nenosná součást
- Balení obsahuje:
- 16 x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 90 x 30 x 2 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 76.8 kg |
| Rozměr balení 1: | 38.8 x 6.5 x 101 cm |
ZDARMAZDARMA
3283785
ZDARMAZDARMA
3282910
ZDARMAZDARMA
3365850
ZDARMAZDARMA
3282928
ZDARMAZDARMA
3283778
ZDARMAZDARMA
3282904
ZDARMAZDARMA
3365768
ZDARMAZDARMA
3282915
ZDARMAZDARMA
3283783
ZDARMAZDARMA
3365835
ZDARMAZDARMA
3282922
ZDARMAZDARMA
3283775
ZDARMAZDARMA
3282951
ZDARMAZDARMA
3283781
-1.png)