Nášlapy na schody 10 ks 25 x 75 cm guma [155641]
Kód: 155641Detailní popis produktu
Choďte bezpečně po schodech s těmito elegantními gumovými nášlapy na schody.
- Odolný materiál: Nášlapy na schody jsou vyrobeny z pružné gumy odolné proti opotřebení, která tlumí nárazy a zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti skvrnám.
- Protiskluzový povrch: Gumový schodový nášlap je speciálně navržen tak, aby se vešel na schod a zvýšil trakci a přilnavost, čímž zajistí protiskluzový povrch pro chůzi.
- Snadno se čistí: Gumový schodový nášlap se rychle a snadno otře vlhkým hadříkem nebo opláchne vodou.
- Široké možnosti použití: Gumový nášlap na schody je vhodný pro interiérové schody, venkovní schody i komerční schodiště.
- Barva: černá
- Materiál: pryž
- Rozměry: 25 x 75 cm (Š x D)
- Tloušťka: 4 mm
- Balení obsahuje:
- 10x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | 8721012224506 |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | guma |
| Rozměry: | 25 x 75 cm (Š x D) |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Hmotnost: | 8.55 kg |
| Rozměr balení 1: | 34.4 x 9.9 x 81.1 cm |
-1.png)