Nášlapy na schody 10 ks 25 x 75 cm guma [155631]
Kód: 155631Detailní popis produktu
Choďte bezpečně po schodech s těmito elegantními gumovými nášlapy na schody.
- Odolný materiál: Nášlapy na schody jsou vyrobeny z pružné gumy odolné proti opotřebení, která tlumí nárazy a zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti skvrnám.
- Protiskluzový povrch: Gumový schodový nášlap je speciálně navržen tak, aby se vešel na schod a zvýšil trakci a přilnavost, čímž zajistí protiskluzový povrch pro chůzi.
- Snadno se čistí: Design s otvory umožňuje průchod tekutin a nečistot, díky čemuž lze gumový nášlap snadno zamést nebo opláchnout hadicí.
- Široké možnosti použití: Gumový nášlap na schody je vhodný pro interiérové schody, venkovní schody i komerční schodiště.
- Barva: černá
- Materiál: pryž
- Rozměry: 25 x 75 cm (Š x D)
- Tloušťka: 20 mm
- Balení obsahuje:
- 10x nášlap na schody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nášlapy na schody |
|---|---|
| EAN: | 8721012224407 |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | guma |
| Rozměry: | 25 x 75 cm (Š x D) |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| Rozměr balení 1: | 29.3 x 18.6 x 79.8 cm |
-1.png)