Nápojový vozík 69 x 53 x 72 cm plast [48812]
Kód: 48812Detailní popis produktu
S naším nápojovým vozíkem budete moct převážet pokrmy, nápoje i nádobí z kuchyně na verandu nebo terasu bez zbytečného úsilí! Své hosty tak obsloužíte jedna dvě.
Vozík je vyrobený z klimaticky odolného, bezúdržbového plastu s dlouhou životností, skvěle se tedy hodí pro každodenní použití. Má atraktivní vzhled a nabízí spoustu úložného místa jak nahoře, tak dole. Pod svrchní policí najdete držák na sklenice na víno, kam si můžete položit láhev vína či skleničky. Držadlo v horní části umožňuje snadné tlačení vozíku před sebou i tahání za sebou. K pohodlné manipulaci přispívají také dvě kolečka.
- Materiál: plast
- Rozměry: 69 x 53 x 72 cm (D x Š x V)
- Design se dvěma policemi
- Včetně držáku na sklenice
- Odolné vůči povětrnostním vlivům
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883859958 |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 69 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Barva: | bílá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 69 x 53 x 72 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.09 kg |
-1.png)