Náhradní hadice Flowclear 38 mm [92874]
Kód: 92874Detailní popis produktu
Údržba filtru bazénu je důležitá, abyste si po dlouhou dobu mohli neustále užívat čistou a průzračnou vodu v bazénu. Náhradní hadice Bestway Flowclear je dokonalá volba!
Tuto hadici můžete použít ke snadné výměně staré hadice, aby váš bazénový filtr neustále fungoval na špičkové úrovni. Hadice má průměr 3,8 cm a délku 3 m. Je vhodná pro použití jak s filtračními čerpadly, tak s pískovými filtry se správnými rozměry. Protože je trubka extrémně dlouhá, je ideální pro čištění nebo jiné činnosti ve větších bazénech. Navíc je vynikajícím doplňkem různých typů čisticích sad.
- Barva: bílá
- Materiál: PP, PE
- Délka: 3 m
- Průměr: 3,8 cm
- Vhodné pro filtrační čerpadla a pískové filtry, které fungují s 38mm hadicí
- Bestway číslo položky: 58368
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazénové filtrace a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 6942138928365 |
| Délka: | 300 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Průměr: | 3,8 cm |
| Bestway číslo položky: | 58368 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Rozměr balení: | 45.5 x 7.2 x 48.6 cm |
-1.png)