Nafukovací santa claus s LED vánoční dekorace IP44 4,5 m [289301]
Kód: 289301Detailní popis produktu
Postavte si před dům santu a vytvořte si s rodinou celoživotní vzpomínku s touto nafukovací dekorací! Obří vánoční mávající santa claus je rozhodně působivý doplněk do vaší venkovní vánoční ozdoby.
Nafukovací santa je vyrobený z polyesterového textilu, takže je lehký, klimaticky odolný a voděodolný. Sestavení je snadné a rychlé! Jednoduše zapojte přiložený adaptér do zásuvky a vaše dekorace se za několik minut plně nafoukne. V balení jsou také zemní kotvy a lano, které slouží k zajištění dekorace na místě. Když je po svátcích, dekoraci jednoduše vyfoukněte a uložte na příště. Zabudované LED diody v noci vytvoří působivý světelný efekt. Je to perfektní dekorace před váš dům nebo na dvorek.
- Barva: červená
- Materiál: látka (100% polyester)
- Výška: 4,5 m
- Vstupní napětí: 100–240 V~
- Výstup: 12 V=, 1 700 mA
- Frekvence: 50 Hz
- Výkon: 45 W
- Stupeň krytí: IP44
- 4 energeticky úsporné LED diody
- Stupeň krytí: IP44
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x santa claus
- 1 x adaptér
- 4 x lano
- 8 x kotvící hrot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní s vánoční tématikou |
|---|---|
| EAN: | 8720286007501 |
| Výška: | 450 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Vstupní napětí: | 100–240 V~ |
| Výstup: | 12 V=, 1 700 mA |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Výkon: | 45 W |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
-1.png)