Modulová pohovka 3 pcs Šedá Textil [3315092]
Kód: 3315092Detailní popis produktu
Tahle modulární pohovka z tkaniny spojuje moderní styl s funkcionalitou. Její modulární design ti umožní flexibilní uspořádání, a prodyšná tkanina s pěnovým polstrováním zaručuje komfortní sezení, ať už ji použiješ doma nebo venku.
- Čalounění z tkaniny: Pohovka má měkký a příjemný povrch díky čalounění z tkaniny. Prodyšný materiál zaručuje skvělou ventilaci a tvoří příjemné a chladné sezení.
- Flexibilní modularita: Díky různým modulům si pohovku můžeš přestavět přesně podle svých potřeb. Její flexibilita ti dává spoustu možností uspořádání, od intimních prostor až po otevřené relaxační zóny.
- Pohodlné sezení: Pohovka je vyplněná pěnovými vlákny, takže je pohodlná a zajišťuje dobrou oporu. Po každém sezení se snadno vrátí do původního tvaru.
- Elegantní moderní styl: Díky svým čistým liniím a zaměřením na funkčnost pohovka skvěle vypadá v každém interiéru. Její jednoduchý design dodává prostoru eleganci.
- Dual-use: Pohovka se hodí nejen do obýváku, ale i na terasu. Její odolnost jí umožňuje skvěle fungovat v obou prostředích, takže ti nabídne pohodlné sezení vždy a všude.
Dobré vědět:
- Bavlněné výrobky mohou být ovlivněny povětrnostními podmínkami. Používejte je správně a pravidelně je udržujte.
- Barva: Šedá
- Materiál: Textil
- Celkové rozměry: 210 x 70 x 56 cm (D x Š x V)
- Modulární
- Prodyšný
- Nezávislé použití
- Úsporný a Přizpůsobitelný Design
- Design s knoflíkem
- Pro vnitřní i venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Střední pohovka: 70 x 70 x 56 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 70 x 70 x 56 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modulární poufy |
|---|---|
| EAN: | 8721158509024 |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 210 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | textil |
| Hmotnost: | 39.2 kg |
| Celkové rozměry: | 210 x 70 x 56 cm (D x Š x V) |
| 1 x Střední pohovka: | 70 x 70 x 56 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 70 x 70 x 56 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 40.8 x 32 x 81.1 cm |
| Rozměr balení 2: | 39.9 x 30.5 x 80.1 cm |
-1.png)