Náhradní lem markýzy Oranžová / Černá / Žlutá 3 m Polyester [42000695]
Kód: 42000695Detailní popis produktu
Lemování markýzy je z odolného materiálu, který se nevybledne a vydrží venkovní počasí. Díky svému voděodolnému povrchu se dá použít i při lehkém dešti a je snadné ho vyčistit. Má moderní a jednoduchý design, který se hodí do různých venkovních prostorů. Je navržené na rám markýzy (rám není součástí), a pomáhá vytvořit příjemné stínění, abyste se venku cítili pohodlně.
- Odolný vůči povětrnostním vlivům: Z materiálu, který odolává venkovnímu používání, takže si dlouho udrží hezký vzhled.
- Vodoodpudivý povrch: Brání propouštění vody, což je skvělé pro mírný déšť a vlhkost, takže venku budete v pohodlí.
- Snadno se čistí: Hladký povrch se snadno udržuje, takže lemování bude vypadat skvěle bez mocné námahy.
- Moderní styl: S jednoduchým a čistým vzhledem se hodí k různému venkovnímu nábytku. Nenápadný design ho dělá skvělým pro zahrady, terasy a další venkovní prostory.
- Kompatibilita s markýzami: Navržen jako náhradní lem pro kompatibilní rámy (rámy nejsou součástí dodávky), pomáhá obnovit nebo vylepšit vzhled vašich markýz a přidává stín pro venkovní relaxaci.
Dobré vědět:
- Součástí balení je pouze látka. Kovové díly/rám nejsou součástí balení.
- Barva: Oranžová/černá/žlutá
- Materiál: Polyester
- Hmotnost látky: 240 gsm
- Velikost: 3 m
- Velikost látky markýzy: 280 x 20 cm (d x š)
- Odolný proti vyblednutí
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Odolný UV
- Vodoodpudivý
- Snadno se čistí
- Vhodné pro plachtový rám o šířce 3 m - rám není součástí balení
- Pouze pro venkovní použití
- Obsah balení:
- 1 x Náhradní lem markýzy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní plachty na markýzu |
|---|---|
| EAN: | 8721158764973 |
| Barva: | Oranžová/černá/žlutá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Rozměr balení 1: | 22 x 5.1 x 26.2 cm |
| Hmotnost látky: | 240 gsm |
| Velikost: | 3 m |
| Velikost látky markýzy: | 280 x 20 cm (d x š) |
-1.png)