Markýza Béžová 450 x 300 x 165 cm Polyester a kov [3330979]
Kód: 3330979Detailní popis produktu
Tato výsuvná markýza je stylový a praktický doplněk pro každý venkovní prostor. Poskytuje skvělé sluneční stínění a perfektně zapadne do moderních teras a zahrad. S minimalistickým a funkčním designem zvyšuje atraktivitu a chrání před ostrým sluníčkem. Ať už si užíváš klidné odpoledne nebo se chystáš na venkovní party, markýzu si snadno přizpůsobíš a užiješ si pohodlí v létě.
- Skvělé materiály: Vyrobena z polyesteru a kovu, tato markýza spojuje hezký vzhled s odolností. Polyester je UV odolný, takže tě chrání před sluncem a navíc si uchovává barvu a strukturu. Pevná kovová konstrukce zajistí, že markýza je stabilní a bezpečná, klidně ji můžeš vytáhnout i při nepříznivém počasí.
- Ručně nastavitelná: Díky manuálnímu mechanismu si snadno přizpůsobíš množství stínu podle potřeby. Takhle si udržuješ tu pravou atmosféru venku, ať je den nebo noc. Tato funkce ji dělá ideální pro oslavy s rodinou nebo klidné relaxování.
- Moderní vzhled: Díky svému minimalistickému designu s čistými liniemi dodává markýza šmrnc každému venkovnímu prostoru. Béžovo-antracitové barevné schéma se hodí ke všem stylům zahrady, takže je univerzálním doplňkem pro moderní domy.
- Všestranné použití: Určená do exteriéru, markýza rozšiřuje tvůj obytný prostor do zahrady či na terasu. Během slunečných letních dnů poskytuje pohodlné místo, kde se můžeš v klidu venku posadit nebo si užít čas s přáteli. Vytváří příjemnou atmosféru pro jídlo, zábavu nebo jen tak na odpočinek.
- Jednoduchá montáž: Dodává se v přehledně rozdělených částech a montáž zabere dvěma lidem s šroubovákem jen chvilku. Díky jasným instrukcím se snadno sestavuje a brzy si můžeš užívat její výhody.
- Barva: Béžová
- Materiál: Polyester a kov
- Celkové rozměry: 450 x 300 x 165 cm (D x Š x V)
- Závaží: 20,5 kg
- Materiály odolné proti UV záření
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Markýza vrchní: 450 x 300 cm (DxŠ)
- 1 x Markýza rám: 450 x 300 x 165 cm (DxŠxV)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | střešní markýzy bez sloupků |
|---|---|
| EAN: | 8721158813381 |
| Šířka: | 300 cm |
| Hloubka: | 450 cm |
| Výška: | 165 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | kov + plast |
| Hmotnost: | 22.65 kg |
| Celkové rozměry: | 450 x 300 x 165 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Závaží: | 20,5 kg |
| 1 x Markýza vrchní: | 450 x 300 cm (DxŠ) |
| 1 x Markýza rám: | 450 x 300 x 165 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 1: | 23.5 x 20.5 x 169 cm |
| Rozměr balení 2: | 42.4 x 13.9 x 45.1 cm |
-1.png)