Markýza Béžová 300 x 250 x 165 cm Polyester [3330059]
Kód: 3330059Detailní popis produktu
Tahle vysuvná markýza je ideální, pokud chceš vytvořit pohodlný venkovní prostor, spojuje moderní styl a plnou funkčnost. Skvěle se hodí na zahrady a terasy, měří 300 x 250 x 165 cm, což je super pro letní měsíce bez pálícího slunce. Díky jednoduchému designu si můžeš markýzu nastavovat podle potřeby, což dodává elegantní vzhled tvé terase nebo zahradě.
- Odolný polyester: Materiál, co vydrží UV paprsky, takže ideální pro venkovní použití. Nejenže poskytuje stín a ochranu, ale také odolává opotřebení, a vypadá živě i po častém používání.
- Nastavitelný mechanismus: S uživatelsky přívětivou funkcí si můžeš nastavit stín podle potřeby. Ručně si můžeš nastavit výšku látky, abys měl stín, kdy ho chceš, a zároveň užíval hezké venkovní aktivity.
- Moderní styl: S minimalistickým designem, tahle markýza zlepší vzhled každého venkovního prostoru. Čisté linie a elegantní béžová barva dodávají vizuální šmrnc, co ladí s jakýmikoliv venkovními dekoracemi.
- Snadná instalace: Určitě si poradíš, přichází s jednoduchými pokyny, budeš potřebovat jen dva lidi a obyčejný šroubovák. Tahle jednoduchost ti umožňuje rychle vylepšit venkovní prostor bez nutnosti někoho najímat.
- Univerzální: Navržená pro venkovní použití na terasách a zahradách, skvěle se hodí k různým architektonickým stylům a promění každý prostor na super letní útočiště.
- Barva: Béžová
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 300 x 250 x 165 cm (D x Š x V)
- Závaží: 13,26 kg
- Materiály odolné proti UV záření
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Markýza: 300 x 250 cm (DxŠ)
- 1 x Rám markýzy: 300 x 250 x 165 cm (DxŠxV)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | střešní markýzy bez sloupků |
|---|---|
| EAN: | 8721158804181 |
| Šířka: | 250 cm |
| Hloubka: | 300 cm |
| Výška: | 165 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 15.28 kg |
| Celkové rozměry: | 300 x 250 x 165 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Závaží: | 13,26 kg |
| 1 x Markýza: | 300 x 250 cm (DxŠ) |
| 1 x rám markýzy: | 300 x 250 x 165 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 1: | 22 x 16.3 x 157.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.4 x 13.3 x 31.9 cm |
-1.png)