Lehátko s poduškou textilen a masivní topolové dřevo [363469]
Kód: 363469Detailní popis produktu
Oddechněte si od svého hektického každodenního života na tomto praktickém lehátku! Je to vynikající společník pro volný čas a dovolenou, který vám a vaší rodině umožní relaxovat a užívat si.
- Rám z masivního topolového dřeva: Rám lehátka je vyroben z odolného a pružného masivního topolového dřeva, které má hladký povrch bez suků.
- Odolný materiál: Textilenová tkanina umožňuje volné proudění vzduchu a zároveň je odolná vůči UV záření. Textilen je proto ideální do horkého počasí. Jako trvanlivý a pevný materiál je vysoce odolný proti roztržení, propíchnutí a plísním.
- Pohodlné ležení: Zahradní lehátko s pohodlným opěradlem a elegantně zakřivenými područkami po obou stranách poskytuje optimální pohodlí. Měkká poduška navíc poskytuje ještě větší pohodlí při lenošení.
Poznámka:
- Abyste zaručili, že váš venkovní nábytek zůstane stále krásný, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: textilen, masivní topolové dřevo
- Materiál potahu polštáře: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál polštáře: vlákno
- Rozměry: 182,5 x 74 x 90 cm (D x Š x V)
- Šířka sedáku: 63,5 cm
- Polštář s elastickým páskem
- Maximální nosnost: 110 kg
- Balení obsahuje:
- 1 x zahradní lehátko
- 1x polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| EAN: | 8720845767471 |
| Šířka: | 74 cm |
| Hloubka: | 182.5 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | bílá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo + syntetický textil |
| Materiál potahu polštáře: | textil (100% polyester) |
| Výplňový materiál polštáře: | vlákno |
| Rozměry: | 182,5 x 74 x 90 cm (D x Š x V) |
| Šířka sedáku: | 63,5 cm |
| Maximální nosnost: | 110 kg |
| Hmotnost: | 12.55 kg |
-1.png)