LED box pružinová postel s čelo Tmavě šedá 80 x 200 cm textil [3342318]
Kód: 3342318Související produkty
Detailní popis produktu
Tahle moderní postel na pružinách s LED osvětlením posune vaši ložnici na jinou úroveň s designem, co je funkční i stylový. Její minimalistický tvar a LED prvky se skvěle hodí k současnému vkusu, což z ní dělá ideální středobod pro moderní rozložení ložnice. Kvalitní rám poskytuje spolehlivou oporu a pohodlí v elegantním balení.
- Kvalitní materiály: Kombinace inženýrského a masivního borového dřeva zajišťuje pevný rám. Jemný polyester dělá matraci pohodlnou a prodyšnou. Tyto materiály dodávají příjemný vzhled a pevnost, ideální pro dlouhé používání v různých spánkových podmínkách.
- Funkční prvky: Tato postel je vybavená flexibilními LED pásky, které umožňují přizpůsobitelné osvětlení. Nastavitelná hlavová deska umožní každému najít ideální polohu pro spánek a relaxaci. USB napájení dělá osvětlení praktickým a snadno ovladatelným.
- Pohodlné designové prvky: Matrace využívá taškové pružiny a pěnu pro skvělou podporu a komfort, přizpůsobí se každému a minimalizuje přenos pohybu. Lamelové rošty zajišťují dobrou ventilaci, aby byl spánek pohodlný bez ohledu na polohu.
- Univerzální využití: Navržená pro potřeby ložnic, tahle postel se hodí k různým stylům dekoru díky moderním liniím a integrovanému osvětlení. Je to estetICKY i funkčně přínosná volba pro práci, odpočinek nebo relaxaci.
- Snadná montáž a údržba: Navržená efektivně, sestavení vyžaduje jen dvě osoby se šroubovákem. Komponenty postele se snadno udržují; vyhněte se abrazivním čisticím prostředkům, abyste udrželi její stav a zajistili trvanlivý vzhled.
- Barva: Tmavě šedá
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- Materiál čelo: Polyester, masivní borové dřevo
- Pevnost matrace: Střední
- Celkové rozměry: 203 x 83 x 88 cm (D x Š x V)
- Nastavitelné rozměry min/max: 78/88 cm
- Nastavitelný počet úrovní: 2
- Velikost matrace: 80 x 200 cm
- Typ světla: LED pásky
- Zdroj energie: USB
- Maximální počet lidí: 1
- Maximální hmotnost: 140 kg
- Odolné
- S RGB LED pásek světly
- Čelo postele s 2 možnostmi nastavení výšky
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje montáž: Ano
- Dodávky:
- 1x postel: 203 x 83 x 25 cm (DxŠxV)
- 1x matrace: 200 x 80 x 20 cm (DxŠxV)
- 1x topper na matraci: 200 x 80 x 5 cm (DxŠxV)
- 1x čelo postele
- 1 x LED pásek: 55 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8721288313652 |
| Šířka: | 83 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Barva: | tmavě šedá |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Maximální počet lidí: | 1 |
| Hmotnost: | 38.82 kg |
| Celkové rozměry: | 203 x 83 x 88 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 140 kg |
| Materiál čelo: | Polyester, masivní borové dřevo |
| Pevnost matrace: | Střední |
| Nastavitelné rozměry min/max: | 78/88 cm |
| Nastavitelný počet úrovní: | 2 |
| Velikost matrace: | 80 x 200 cm |
| Typ světla: | LED pásky |
| Zdroj energie: | USB |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| 1x Postel: | 203 x 83 x 25 cm (DxŠxV) |
| 1x Matrace: | 200 x 80 x 20 cm (DxŠxV) |
| 1x topper na matraci: | 200 x 80 x 5 cm (DxŠxV) |
| 1 x LED pásek: | 55 cm |
| Rozměr balení 1: | 28.4 x 16.5 x 104.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 29.3 x 28.8 x 90.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 25 x 24.5 x 46.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 15 x 2 x 15 cm |
| Rozměr balení 5: | 43.5 x 9.7 x 83.1 cm |
-1.png)