Lavice do předsíně 80 x 40 x 45 cm dřevotříska [816049]
Kód: 808666 808669 808670 816047 816048 856752 856753 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato lavice do předsíně má moderní vzhled a bude stylovým i praktickým doplňkem vašeho obytného prostoru.
Tato úložná lavice je vyrobena z kvalitního kompozitního dřeva, je proto odolná a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Snadno otevíratelná zásuvka poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblečení, knihy, boty nebo osobní potřeby. Pomůže vám udržet v chodbě, předsíni nebo jiném obytném prostoru pořádek.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 80 x 40 x 45 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lavice a stoličky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 80 x 40 x 45 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.52 kg |
-1.png)