Lavice 120 cm masivní teakové dřevo [325274]
Kód: 325274 325276 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato dřevěná lavice s industriálním vzhledem je perfektním doplňkem k vašemu venkovnímu posezení.
Tato zahradní lavice je vyrobena z masivního teakového dřeva, které jí poskytuje stabilitu a odolnost. Díky lamelovému designu je úložná lavice snadno čistitelná a vhodná pro venkovní použití. Obsahuje také spodní polici, která poskytuje dostatek skladovacího prostoru.
- Materiál: masivní teakové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 120 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
- Výška sedáku od země: 45 cm
- Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lavice do předsíně |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| Rozměry: | 120 x 30 x 50 cm (D x Š x V) |
| Výška sedáku od země: | 45 cm |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)