Kurník s výběhem 110x405x110 cm pozinkovaná ocel [3189094]
Kód: 3189094 3189089 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato klec pro kuřata s výběhem je perfektní volbou pro vaše kuřata, slepice a další malá zvířata a zajistí jim pohodlí.
- Všestranné využití: V kombinaci s prodlouženým výběhem poskytuje všestranný kurník dostatek prostoru pro vaše kuřata. Nabízí mnoho využití: hraní, cvičení, trénink nebo prostě jen ochranu vašich kuřat. Bude to perfektní herní ráj pro vaše zvířata!
- Odolná konstrukce: Díky robustní a odolné konstrukci z pozinkované oceli je výběh pro kuřata odolný a vyrobený pro dlouhou životnost.
- Dřevěná konstrukce: Dřevěná konstrukce kurníku pomáhá předcházet neplechám a neočekávaným nehodám a zároveň umožňuje větrání.
- Praktická střecha: Střecha kurníku chrání kuřata před sluncem, deštěm, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.
- Pohodlný přístup: Do kurníku je vchod a na prodlouženém výběhu jsou dveře se západkou, což usnadňuje vstup a výstup.
Dobré vědět:
- Abyste předešli poškození v důsledku silného nahromadění sněhu, doporučujeme v zimě pravidelně čistit střechu.
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Rozměry: 110 x 405 x 110 cm (Š x H x V)
- Kurník:
- Vnější rozměry: 110 x 103 x 110 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 90 x 107 cm (Š x H x V)
- Rozměry vchodu: 47 x 80 cm (Š x V)
- Výběh:
- Vnější rozměry: 107 x 307 x 95 cm (Š x H x V)
- Vnitřní rozměry: 104 x 304 x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek: 57 x 86 cm (Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x klec pro kuřata
- 1x výběh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obydlí, klece a přístřešky pro zvířata |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 405 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Barva: | šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 110 x 405 x 110 cm (Š x H x V) |
| Vnější rozměry: | 107 x 307 x 95 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry: | 104 x 304 x 92 cm (Š x H x V) |
| Rozměry vchodu: | 47 x 80 cm (Š x V) |
| Rozměry dvířek: | 57 x 86 cm (Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 38.6 kg |
-1.png)