Kuchyňský vozík 58 x 58 x 89 cm masivní akáciové dřevo [282752]
Kód: 282752Detailní popis produktu
Vneste do své kuchyně trochu nevšedního vintage stylu a zároveň i dodatečný úložný prostor s naším kuchyňským vozíkem z masivního akáciového dřeva! Ať už potřebujete více místa na jídlo nebo ho raději využijete jako odkládací stolek či vozík, zvládne cokoliv.
Kuchyňský vozík je vyrobený z akáciového dřeva, které se vyznačuje svou pevností a tvrdostí, a to mu ve spojení s jeho přírodní povrchovou úpravou zaručuje mimořádnou stabilitu a odolnost. Pro hladké přesouvání je opatřen 4 kolečky, z nichž 2 lze zabrzdit. Snadno ho tedy převezete z místa na místo a tam ho kdykoli zabrzdíte a bezpečně zaparkujete. Zásuvka a spodní polička vám navíc poskytnou spoustu místa, kam si můžete položit stojany na láhve, kuchařky a nejrůznější kuchyňské náčiní. Po straně najdete také věšák na utěrky, takže je budete mít vždy po ruce.
- Barva: přírodní
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Materiál rukojeti a věšáku na utěrky: kov
- Rozměry: 58 x 58 x 89 cm (D x Š x V)
- Hmotnost: 24 kg
- Se zásuvkou, poličkou a věšákem na utěrky
- Se 4 kolečky, z toho 2 s brzdou
- Leštěné a natřené
- Montážní materiál je součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883678719 |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál rukojeti a věšáku na utěrky: | kov |
| Rozměry: | 58 x 58 x 89 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 24 kg, 28.36 kg |
| Rozměr balení 1: | 64 x 37 x 90 cm |
-1.png)