Kryt na bazén Flowclear 418 x 230 cm [92841]
Kód: 92841Detailní popis produktu
Zabraňte vniknutí nečistot, listí a dalších nečistot do bazénu s touto plachtou na bazén Flowclear od Bestway!
- Odolný materiál: Kryt je vyroben z vysoce kvalitního PVC materiálu, díky čemuž je odolný proti roztržení a vodě.
- Praktické odtokové otvory: Díky odtokovým otvorům tato plachta na bazén umožňuje dešťovou vodu protékat, místo aby se hromadila na povrchu.
- Pevné uchycení: Nadzemní plachtu na bazén lze pevně připevnit k bazénu pomocí přiložených lan.
Varování:
- Tento výrobek není bezpečnostní plachtou a nezabraňuje utonutí. Děti musí být při používání bazénu nebo pobytu v jeho blízkosti neustále pod dohledem. Aby se snížilo riziko utonutí, ujistěte se, že instalace bazénu splňuje všechny platné místní a národní bezpečnostní předpisy.
- Materiál: PVC
- Rozměry: 418 x 230 cm (D x Š)
- Určené pro oválné bazény Power Steel o rozměrech 427 x 250 x 100 cm
- Včetně lanek k zajištění krytu
- Odtokové otvory zabraňují hromadění vody
- Bestway číslo položky: 58425
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty na bazény a podložky |
|---|---|
| EAN: | 6942138951752 |
| Šířka: | 230 cm |
| Hloubka: | 418 cm |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 418 x 230 cm (D x Š) |
| Bestway číslo položky: | 58425 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
-1.png)