Křeslo samet [324063]
Kód: 324065 324058 324067 324060 324068 324059 324064 324063 324061 324062 324066 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Toto křeslo má stylový design a je praktické, a proto by v zařízení vašeho domova rozhodně nemělo chybět.
Křeslo je čalouněné sametem, je tedy velmi hebké na dotek a má dlouhou životnost. Stabilitu zajišťuje rám z překližky. Polstrované opěradlo a sedák vám zajistí pohodlné posezení.
- Materiál: samet (100% polyester), překližka
- Celkové rozměry: 71 x 92 x 91 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Hloubka sedáku: 50 cm
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Výška područek od země: 63 cm
- Výška područek od sedáku: 23–25 cm
- Maximální zatížení 110 kg na sedadlo
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla ušáky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 71 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Výška područek od sedáku: | 23–25 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.85 kg |
| Celkové rozměry: | 71 x 92 x 91 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Výška područek od země: | 63 cm |
-1.png)