Křeslo s podnožkou textil [3307991]
Kód: 3307991 3307990 3307996 3307989 3307995 3307992 3307994 3307993 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáte křeslo, na kterém byste si mohli po náročném dni pořádně odpočinout? Pak je pro vás toto pohodlné křeslo ideální volbou!
- Odolný materiál s dlouhou životností: Polyesterová tkanina je ceněna pro svou odolnost, nemačkavost a snadnou údržbu. Rychle schne a dlouho si zachovává svou barvu, takže je oblíbenou volbou pro nábytek, oblečení, ložní prádlo, závěsy a další výrobky.
- Pohodlné sezení: Měkké čalounění křesla poskytuje maximální pohodlí a oporu a zajišťuje příjemné posezení.
- Všestranné použití: Toto křeslo je všestranným a stylovým doplňkem každého domova nebo kanceláře. Ať už jej umístíte do blízkosti pohovky v obývacím pokoji, nebo si z ní vytvoříte útulný koutek v ložnici či pracovně, povznese estetiku vašeho obytného prostoru.
- Pohodlné sezení: Tato lenoška je vyplněna vysoce flexibilní pěnou, která se přizpůsobí vašemu tělu a nabízí ideální oporu, čímž pomáhá snížit zátěž krku, ramen, zad a pasu.
- Pohodlná opěrka nohou: Integrovaná opěrka nohou poskytuje dodatečnou oporu a pohodlí.
- Montáž nutná: ano
- Výplňový materiál: molitan
- Křeslo:
- Materiál: textil (100% polyester), překližka, masivní kaučukovníkové dřevo
- Celkové rozměry: 74 x 84 x 100 cm (D x Š x V)
- Rozměry sedáku: 42 x 52 cm (Š x H)
- Výška opěradla: 69 cm
- Výška sedáku od země: 42 cm
- Výška područky od země: 63 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Podnožka:
- Materiál: textil (100% polyester), kaučukovníkové dřevo
- Rozměry: 52 x 52 x 42 cm (Š x H x V)
- S kulatými dřevěnými nohami
- Balení obsahuje:
- 1x křeslo
- 1x podnožka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla s podnožkou |
|---|---|
| EAN: | 8721158547651 |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Montáž nutná: | ano |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 74 x 84 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměry sedáku: | 42 x 52 cm (Š x H) |
| Výška opěradla: | 69 cm |
| Výška sedáku od země: | 42 cm |
| Výška područky od země: | 63 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Rozměry: | 52 x 52 x 42 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 28.8 kg |
-1.png)