Králíkárna 185,5 x 60,5 x 109,5 cm masivní borové dřevo [172278]
Kód: 172276Související produkty
Detailní popis produktu
Tato králíkárna s velkým prostorem a místem na spaní nabízí bezpečný a pohodlný prostor pro hru a odpočinek vašich chlupatých přátel, jako jsou králíci, morčata, malé kachny a další malá domácí zvířata.
- Robustní konstrukce: Tato venkovní králíkárna je vyrobena z masivního borového dřeva, které zaručuje pevnou konstrukci. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Klec pro králíky s voděodolnou střechou je ideální pro venkovní použití.
- Stěna z drátěného pletiva: Klec pro králíky je vybavena stěnami z drátěného pletiva, které zabraňují neplechám a nečekaným nehodám. Umožňuje také každodenní pozorování králíků a zaručuje jim široké zorné pole a dostatek čerstvého vzduchu.
- Víceúrovňové centrum aktivit: 2patrová konstrukce králíkárny s vyvýšeným místem na spaní a prostorným výběhem nabízí dostatek prostoru pro hraní a volný pohyb vašich malých domácích mazlíčků. Po rampě se vaši chlupatí přátelé snadno dostanou do horního odpočinkového domku i dolního prostoru pro aktivity.
- Nepropustný zásobník: Výběh pro králíky je vybaven výsuvným nepropustným zásobníkem, který usnadňuje čištění.
- Materiál: masivní borové dřevo, překližka
- Rozměry: 185,5 x 60,5 x 109,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obydlí, klece a přístřešky pro zvířata |
|---|---|
| EAN: | 8720845798505 |
| Šířka: | 60.5 cm |
| Hloubka: | 185.5 cm |
| Výška: | 109.5 cm |
| Barva: | červená, světle hnědá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 185,5 x 60,5 x 109,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 22.65 kg |
-1.png)