Kovové náhradní čelo postele 200 cm [374377]
Kód: 374426 374377 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3311134
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 206 x 3 x 97 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 3 x 97 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 34.5 x 6 x 103.5 cm |
-1.png)