Kovové čelo postele 160 cm [374374]
Kód: 374423Související produkty
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3313021
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 166 x 3 x 97 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 160 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721012249561 |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 166 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Celkové rozměry: | 166 x 3 x 97 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 160 cm |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 34.7 x 7 x 92.7 cm |
-1.png)