Kovové náhradní čelo postele 200 cm [376411]
Kód: 376411 376362 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3313017
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál a vyznačuje se výjimečnou robustností a stabilitou.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela postele s hranatými trubkami jsou vhodná pouze pro postele s hranatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 206 x 3 x 90 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 3 x 90 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 7.65 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 11.5 x 11 x 102.5 cm |
-1.png)