Kovové náhradní čelo postele 200 cm [373925]
Kód: 373974 373925 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3312250
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 206 x 4 x 102 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 4 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 102 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 206 x 4 x 102 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
-1.png)