Kovové náhradní čelo postele 135 cm [352610]
Kód: 352659 352610 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3208203
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z práškově lakované oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
Poznámka:
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 142 x 3 x 100 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 135 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 142 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 142 x 3 x 100 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 135 cm |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
-1.png)