Umyvadlo s přepadem 49 x 25 x 15 cm keramika [143492]
Kód: 146997 146994 146996 146993 146988 146992 146991 146990 146989 146987 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Toto čtvercové umyvadlo je vyrobeno z keramiky a představuje stylový a nadčasový doplněk do každé koupelny, umývárny, šatny nebo na toalety.
Koupelnové umyvadlo vám nejen poslouží jako prostředek k vykonávání vaší každodenní hygieny, ale stane se také skutečnou ozdobou vašeho interiéru. Díky svému modernímu a nadčasovému designu se bude hodit do každé koupelny. Umyvadlo je vyrobeno z keramiky, velmi snadno se tedy čistí. Vysoce lesklý povrch mu navíc dodává jisté kouzlo. Umyvadlo je vybaveno přepadem, který zajistí bezpečný odtok vody, pokud se umyvadlo přeplní. Nedílnou součástí umyvadla je i otvor pro instalaci baterie.
Upozorňujeme, že baterie ani odtok nejsou součástí dodávky.
- Materiál: keramika
- Rozměry: 49 x 25 x 15 cm (D x Š x V)
- Průměr odtokového otvoru: 4,5 cm
- Průměr otvoru na baterii: 3,5 cm
- Typ instalace: na desku
- S přepadem a otvorem pro baterii
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, světle modrá, tmavě modrá, růžová, stříbrná, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, zlatá |
| Materiál: | keramika |
| Typ instalace: | na desku |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| Rozměry: | 49 x 25 x 15 cm (D x Š x V) |
| Průměr odtokového otvoru: | 4,5 cm |
| Průměr otvoru na baterii: | 3,5 cm |
-1.png)