Umyvadlo s přepadem 49 x 25 x 15 cm keramika [143492]
Kód: 146997 146994 146996 146988 146992 146995 146991 146990 146987 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Naše umyvadlo na desku dodá každé koupelně moderní šmrnc. Hodí se také do převlékárny, kuchyně nebo na pracoviště.
Kvalitní keramika s matným povrchem se snadno čistí. Přepadový otvor zajistí odtok vody, když je umyvadlo zaplněné. V umyvadle je též otvor pro instalaci vodovodní baterie. Odtokový otvor má průměr 4,5 cm. Je vhodný k instalaci na desku. Poznámka: Vodovodní baterie není součástí balení.
- Materiál: keramika
- Rozměry: 480 x 250 x 150 mm (D x Š x V)
- Průměr odtokového otvoru: 45 mm
- Průměr otvoru na baterii: 35 mm
- Zahrnuje přepadový otvor
- Typ instalace: na desku
- Odpadní potrubí není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, světle modrá, tmavě modrá, růžová, stříbrná, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, zlatá |
| Materiál: | keramika |
| Typ instalace: | na desku |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| Rozměry: | 480 x 250 x 150 mm (D x Š x V) |
| Průměr odtokového otvoru: | 45 mm |
| Průměr otvoru na baterii: | 35 mm |
-1.png)