Konzolový stolek 100 x 30 x 75 cm masivní mangovníkové dřevo [320823]
Kód: 320823Detailní popis produktu
Tento dřevěný konzolový stolek v industriálním stylu je poutavým doplňkem do každého pokoje.
Stolní deska z masivního mangovníkového dřeva poskytuje spoustu místa pro vystavování dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií, nebo i pokojových rostlin, zatímco drobné předměty, jako jsou klíče, zápisníky, pera a další drobnosti, můžete ukládat do dvou prostorných zásuvek. Železné krychlové nohy dodávají stolku bytelnost a industriální styl. Viditelná struktura dřeva propůjčuje každému kusu nábytku jedinečný a od ostatních lehce odlišný charakter.
Důležité upozornění: Odstíny dřeva se liší kus od kusu, každý z našich konzolových stolků je proto zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Barva: hnědá
- Materiál: solidní mangovníkové dřevo, práškově lakované železo
- Rozměry: 100 x 30 x 75 cm (D x Š x V)
- Výška boxu: 15 cm
- Montáž nutná: ano
- Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzolové stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286070833 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 30 x 75 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška boxu: | 15 cm |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství. |
| Rozměr balení: | 36.2 x 32.6 x 108.8 cm |
-1.png)