Konzolová skříňka s kovovými nohami masivní borovice OSLO [351003]
Kód: 351003Detailní popis produktu
Vneste do vaší místnosti industriální nádech s tímto klasickým dřevěným konzolovým stolkem! Stane se praktickým a dekorativním doplňkem vašeho domova.
- Odolný rám: Masivní borové dřevo je nádherný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Spousta úložného prostoru: Skříňka je vybavena 2 zásuvkami a 2 otevřenými přihrádkami, poskytne vám tedy spoustu prostoru pro přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.
- Robustní horní část: Horní část této odkládací skříňky se skvěle hodí k vystavení dekorativních předmětů, fotorámečků a pokojových rostlin.
- Kovové nohy: Kovové nohy této předsíňové skříňky zajišťují robustnost a stabilitu.
Varování:
- Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Masivní borovicové dřevo, kov, dřevěné podlahy, plast
- Celkové rozměry: 98 x 35 x 70 cm (Š x H x V)
- Vnější rozměry zásuvky: 45,5 x 13 cm (Š x H)
- Vnitřní rozměry zásuvky: 41 x 30 x 11,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry přihrádky: 94 x 34 x 21 cm (Š x H x V)
- Výška nohou: 14 cm
- Vybavení: 2 zásuvky
- Vybavení: 2 kovové rukojeti
- Řada: „OSLO“
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720845578114 |
| Šířka: | 98 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | bílá, hnědá, šedá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 98 x 35 x 70 cm (Š x H x V) |
| Vnitřní rozměry zásuvky: | 41 x 30 x 11,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry přihrádky: | 94 x 34 x 21 cm (Š x H x V) |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| Vnější rozměry zásuvky: | 45,5 x 13 cm (Š x H) |
| Výška nohou: | 14 cm |
| Vybavení: | 2 kovové rukojeti |
| Řada: | „OSLO“ |
-1.png)