Koňské jezdecké sedlo 17,5'' pravá kůže 12 cm 5v1 [90644]
Kód: 90644 90647 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento set z pravé kůže s příslušenstvím obsahuje sedlo, pod-sedlovou dečku, třmeny, třmenové řemeny a podbřišník. Sedlo je navrženo tak, aby jste seděli ve správné poloze, což vám umožní bezpečnou jízdu.
Toto nádherné sedlo je vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže (100%). Je nejen estetické, ale i praktické. Sedlo je zesíleno ve všech tlakových bodech pro větší trvanlivost. Sedlová deka je z polyesteru. Je dobře polstrovaná pro pohodlí koně a může se odejmout pro snadné čištění. Kovové třmeny jsou dostatečně pevné, takže vám budou sloužit po mnoho let. Oba třmenové pásy a podbřišník jsou pevné pro bezpečnost při jízdě.
Toto sedlo je lehké a velmi pohodlné při dlouhých vyjížďkách. S tímto sedlem bude osedlání hračkou.
- Velikost: 17,5"
- Délka podbřišníku: 125 cm
- Velikost páteřního kanálu: 4,7"(12 cm)
- Materiál pod-sedlové dečky: Polyester
- Set 5-v-1: Sedlo z pravé kůže, pod-sedlová dečka, třmeny, třmenové řemeny a podbřišník
- Materiál: Kůže: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jezdectví |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | kůže |
| Velikost: | 17,5" |
| Délka podbřišníku: | 125 cm |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| Velikost páteřního kanálu: | 4,7"(12 cm) |
| Materiál pod-sedlové dečky: | Polyester |
| Set 5-v-1: | Sedlo z pravé kůže, pod-sedlová dečka, třmeny, třmenové řemeny a podbřišník |
-1.png)