Konferenční stolky 2 ks zlaté [287660]
Kód: 287660Detailní popis produktu
Tyto konferenční stolky s jedinečným designem košíků se ve vašem bydlení rozhodně stanou působivým doplňkem. Můžete je rovněž použít jako úložné košíky, stolky k pohovce, odkládací stolky apod.
Stolní desky z MDF nabízí hladkou a stabilní plochu, na kterou si můžete odkládat nápoje, mísy s ovocem, časopisy, dálková ovládání a další věci. Pokud desky sejmete, poslouží vám odkládací stolky i jako praktické úložné košíky.
- Barva rámu: zlatá
- Barva desky: bílá
- Materiál: kov, MDF
- Rozměry velkého stolku: 51 x 41 cm (průměr x V)
- Rozměry malého stolku: 41 x 33 cm (průměr x V)
- Balení obsahuje:
- 2 x stůl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883824390 |
| Materiál: | dřevotříska + kov |
| Rozměry velkého stolku: | 51 x 41 cm (průměr x V) |
| Rozměry malého stolku: | 41 x 33 cm (průměr x V) |
| Barva rámu: | zlatá |
| Barva desky: | bílá |
| Hmotnost: | 5.12 kg |
| Rozměr balení 1: | 57 x 44 x 57 cm |
-1.png)