Konferenční stolek černý 60x60x40 cm masivní hrubý mangovník [321935]
Kód: 321935Detailní popis produktu
Konferenční stolek z hrubého masivního mangovníkového dřeva má kreativně designované nohy a klasický šarm a perfektně se hodí do vašeho obývacího pokoje nebo kanceláře.
Mangovníkové dřevo je tropické tvrdé dřevo, schopné nést velkou váhu a odolné vůči opotřebení. Vynikající řemeslné zpracování a nádherná dřevěná kresba dává každému kusu jeho charakteristický vzhled, a proto je každý dřevěný stolek do obýváku mírně odlišný od všech ostatních. Stolek k pohovce, zpevněný práškově lakovaným železným rámem s unikátním designem, je také stabilní a robustní. Dřevěná stolní deska je ideální pro odkládání nápojů a vystavení váz, mís s ovocem nebo dekorací.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Barva: černá
- Materiál: masivní hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
- Rozměry: 60 x 40 cm (průměr x V)
- Montáž nutná: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286067123 |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 60 x 40 cm (průměr x V) |
| Montáž nutná: | ne |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
-1.png)