Konferenční stolek 95 x 50 x 40 cm hrubé mangovníkové dřevo [323489]
Kód: 323489Detailní popis produktu
Tento dřevěný konferenční stolek vnese do vaší domácnosti industriální šarm.
Akcentový stolek je ručně vyrobený z hrubého mangovníkového dřeva. Jedná se o tropické tvrdé dřevo, které dokáže unést značnou váhu. Nábytek z něj vyrobený skvěle odolává opotřebení, je stabilní a má dlouhou životnost. Železný rám zaručuje stolku extra stabilitu. Tento stůl k pohovce má také dvě přihrádky s dvířky, kde najdete dostatek úložného prostoru pro vaše věci.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, šedě lakované železo
- Rozměry: 95 x 50 x 40 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286066423 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Rozměry: | 95 x 50 x 40 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Rozměr balení 1: | 58.1 x 40.3 x 95 cm |
-1.png)