Konferenční stolek 90 x 50 x 45 cm masivní teakové dřevo [48027]
Kód: 48027Detailní popis produktu
Vneste do vaší zahrady, na terasu nebo do obývacího pokoje nádech sofistikovanosti s tímto konferenčním stolkem z masivního teakového dřeva!
Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní vybavení, které vám vydrží sloužit dlouhá léta. Venkovní stůl má robustní desku s lamelovým designem.
Můžete zachovat přirozenou barvu dřeva nebo se rozhodnout pro nátěr nebo jinou povrchovou úpravu ve své oblíbené barvě. Montáž je nutná.
- Materiál: hladce obroušené teakové tvrdé dřevo s povrchovou úpravou na vodní bázi
- Rozměry: 90 x 50 x 45 cm (D x Š x V)
- Vhodné pro použití uvnitř i venku
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883762456 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 90 x 50 x 45 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Rozměr balení 1: | 55.3 x 11 x 97.8 cm |
-1.png)