Konferenční stolek 68 x 68 x 35 cm masivní mangovníkové dřevo [287364]
Kód: 287364Detailní popis produktu
Tento konferenční stolek je ideálním nadčasovým doplňkem do vašeho obývacího pokoje.
Stolní deska je vyrobená z masivního mangovníkového dřeva. Mangovník má husté a robustní tvrdé dřevo, které vyniká svou nádhernou kresbou se zlatými nebo hnědými pruhy a konturami. Nohy stolku jsou zhotovené z robustní pevné a odolné litiny. Tento materiál nejen přispívá k celkové stabilitě stolku, ale podtrhuje také jeho industriální design.
Sestavení konferenčního stolku je snadné. Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý z našich stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo, ocel
- Rozměry: 68 x 68 x 35 cm (Š x H x V)
- Leštěné, natřené a nalakované
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883853987 |
| Šířka: | 68 cm |
| Hloubka: | 68 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 68 x 68 x 35 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.08 kg |
-1.png)