Konferenční stolek 40 x 31 x 46 cm recyklované dřevo a kompozit [350643]
Kód: 350641Detailní popis produktu
Hledáte konferenční stolek pro volný čas? Nehledejte nic jiného než tento konferenční stolek, který dodá místnosti jedinečný vzhled.
- Masivní akáciové dřevo: Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
- Spousta úložného prostoru: Tento stolek k pohovce je navržen s 1 otevřenou přihrádkou, poskytuje tedy dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení vašich základních věcí, které tak budete mít po ruce.
- Robustní stolní deska: Deska tohoto stolku do obývacího pokoje nabízí bezpečnou plochu na servírování občerstvení a nápojů nebo k vystavení váz, mís s ovocem či jiných dekorací.
- Kovové nohy: Kovové nohy tohoto stolku ke gauči zajišťují robustnost a stabilitu.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Odstíny se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý kus jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, kompozitní dřevo, kov
- Rozměry: 40 x 31 x 46 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720845578602 |
| Šířka: | 31 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Barva: | hnědá, světlé dřevo, mix barev |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 31 x 46 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
-1.png)