Konferenční stolek 120 x 55 x 40 cm masivní akáciové dřevo [352307]
Kód: 352307Detailní popis produktu
Vneste do vašeho obývacího pokoje nádech elegance s tímto stylovým konferenčním stolkem.
- Masivní akáciové dřevo: Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
- Kovové nožičky: Kovové nožičky zajišťují robustnost a stabilitu tohoto odkládacího stolku.
- Praktický design: Tento praktický akcentový stolek má 2 vrstvy, takže vám poskytne spoustu prostoru pro přehledné uložení multimediálních zařízení, knih, časopisů či jiných drobností, které si přeje mít neustále po ruce.
Je dobré vědět:
- Odstíny a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku naprosto jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný, což zajišťuje exkluzivitu a individualitu vašeho produktu.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, železo s práškovým nástřikem
- Rozměry: 120 x 55 x 40 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720845747688 |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Rozměry: | 120 x 55 x 40 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)