Konferenční stolek 110 x 60 x 35 cm masivní mangovníkové dřevo [320244]
Kód: 320244Detailní popis produktu
Zkrášlete své bydlení v rustikálním stylu s tímto konferenčním stolkem z masivního mangovníkového dřeva.
Masivní mangovník je tropické tvrdé dřevo, které dokáže unést značnou váhu, skvěle odolává působení času a neopotřebovává se. Precizní řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva od sebe jednotlivé kusy nábytku vzájemně odlišují, takže nenajdete dva stejné. Nohy z práškově lakovaného železa přidávají stolku na robustnosti. 1 polička vám navíc poskytne dodatečný úložný prostor na všelijaké věci.
Důležité upozornění: Barvy se liší kus od kusu, každý z našich dřevěných stolků do obýváku je tedy zcela jedinečný.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, černě práškově lakované železo
- Rozměry: 110 x 60 x 35 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286060599 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 110 x 60 x 35 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 21.31 kg |
-1.png)