Konferenční stolek, teak a pryskyřice, 100x50x40 cm [245067]
Kód: 245067Detailní popis produktu
Tento konferenční stolek z teaku s ozdobnou výplní z jasně modré pryskyřice ozvláštní vaši domácnost.
Stolek je vyroben z vysoce kvalitního teaku. Díky tomu toho hodně vydrží a nekývá se. Disponuje stabilní deskou, na níž si bez obav můžete odložit nápoje či vystavit vázy, mísy s ovocem a jiné dekorace. Mimo to se chlubí nevšedním provedením; středem desky protéká řeka z modré pryskyřice. Montáž je velmi snadná.
Důležité upozornění: Barva a textura dřeva, stejně jako přesný vzor, který tvoří pryskyřice, se mohou lišit kus od kusu, což činí každý stolek jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: teak (osmirkovaný a nalakovaný) s výplní z modré pryskyřice
- Rozměry: 100 x 50 x 40 cm (D x Š x V)
- Snadná montáž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8718475568308 |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | hnědá/modrá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 100 x 50 x 40 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 14.65 kg |
-1.png)