Komoda 80 x 35 x 135 cm ocel [335878]
Kód: 335879Související produkty
Detailní popis produktu
Tato komoda s praktickým designem je atraktivní přírůstek do vaší domácnosti.
Úložná skříňka s ocelovou konstrukcí je dostatečně robustní, aby vám zaručila dlouhodobou službu. Má nivelační nožičky na spodní straně, takže si můžete upravit její výšku podle svých potřeb. Odkládací skříňka má 6 dvířek a poskytuje dostatek prostoru pro ukládaní knih, časopisů a dalších osobních nezbytností. Kromě toho lze stabilní desku použít k vystavení dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky nebo rostliny v květináčích.
- Materiál: ocel
- Rozměry: 80 x 35 x 135 cm (D x Š x V)
- Nosnost každé police: 30 kg
- Maximální nosnost: 90 kg
- Nivelační nohy na spodní straně
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 8720286587911 |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Výška: | 135 cm |
| Barva: | bílá, černá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry: | 80 x 35 x 135 cm (D x Š x V) |
| Nosnost každé police: | 30 kg |
| Maximální nosnost: | 90 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 27.88 kg |
-1.png)