Knihovna / dělicí stěna 100 x 30 x 160 cm [811529]
Kód: 813561Detailní popis produktu
Tato elegantní klasická knihovna je nejen praktickým nábytkem, ale zároveň také zkrášlí vaše bydlení.
Regál na knihy nabízí spoustu místa pro přehledné ukládání časopisů, knih, DVD a multimediálních zařízení, které chcete mít po ruce, ale i pro vystavení různých dekorativních předmětů. Je také robustní, stabilní a snadno jej očistíte vlhkým hadříkem. Tyto police na knihy s všestranným charakterem lze rovněž využít k rozdělení místnosti, například předsíně, chodby nebo jiného pokoje ve vašem domě.
Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 100 x 30 x 160 cm (Š x H x V)
- Rozměry každé police: 100 x 27 x 35 cm (Š x H x V)
- Lze použít jako knihovnu či dělicí stěnu do pokoje
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny |
|---|---|
| EAN: | 8720286843925 |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Celkové rozměry: | 100 x 30 x 160 cm (Š x H x V) |
| Rozměry každé police: | 100 x 27 x 35 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 26.88 kg |
-1.png)