Knihovna 50 x 25 x 106 cm dřevotříska [801115]
Kód: 801107 801110 801111 815444 815445 855964 855965 862470 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato moderní knihovna s klasickým elegantním designem je nejen praktickým kusem nábytku, ale zároveň také zkrášlí vaše bydlení.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Spousta úložného prostoru: Knihovna má 7 přihrádek, a nabízí tak spoustu místa pro přehledné ukládání vašich časopisů, knih, DVD a multimediálních zařízení, které chcete mít po ruce, stejně jako pro vystavení vašich oblíbených dekorativních předmětů.
- Snadné čištění: Knihovnu snadno očistíte vlhkým hadříkem.
Varování:
- Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 50 x 25 x 106 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry: | 50 x 25 x 106 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 19.53 kg |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
-1.png)