Klubové křeslo pravá kůže a masivní mangovníkové dřevo [320604]
Kód: 320603Detailní popis produktu
Co může být lepší než relaxovat v pohodlném křesle na konci náročného dne? Toto klubové křeslo z pravé kůže je tím prvním místem, kam po dlouhém dni zamíříte.
Toto klubové křeslo je čalouněné pravou kozí kůží a plátnem, materiály velmi příjemnými na dotek. Křeslo stojí na nohách z masivního mangovníkového dřeva, které zajišťují mimořádnou pevnost a stabilitu. Čalounění je završené nýty, které křeslu propůjčují industriální vzhled a dojem. Zaoblené područky, silně polstrovaný sedák a opěradlo, to vše se postará o vaše maximálně pohodlné posezení.
- Materiál: pravá kozí kůže, masivní mangovníkové dřevo
- Rozměry: 60 x 57 x 64 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klubová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720286200490 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška: | 64 cm |
| Barva: | černá, hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo + kůže |
| Rozměry: | 60 x 57 x 64 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 15.04 kg |
-1.png)